הקדמה

פורסם: 30 בינו׳ 2010, 1:10 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 6 באוק׳ 2017, 12:41 ]
קרא דף זה באתר החדש של 'רוכבים לעבודה'

טיפוח סביבת עבודה שמחה, בריאה, ופרודוקטיבית טובה לעסקים ולעובדים גם יחד. יש להניח שצוות העובדים בארגון שלך מוטרד וגם מושפע משינוי האקלים, ממחיר הבנזין, מזיהום האוויר, מגודש התנועה ומבעיות רפואיות. במתן עידוד לצוות שלך להגיע לעבודה באופניים ברכיבה על אופניים יכולה להיות לך השפעה חיובית על כל אחד מהנושאים הללו.
 
השילוב של תשתית ידידותית לאופניים עם רוח ארגונית שמעודדת  הגעה לעבודה באופניים תשפר את האטרקטיביות שלך כמעסיק, תשפר הביצועים הסביבתיים של הארגון, ותשפר את הדרך בה נתפש הארגון שלך בעיני הקהילה. יכולה להיות לכך גם השפעה חיובית על התוצאות הכספיות באמצעות חסכון כספי שיושג באמצעות הקטנה אפשרית של שטחי חניה, קיטון בהוצאות מוניות וצי מכוניות וקיטון בהוצאות דלק.
 
המדריך שלפניך יכול לסייע לך להפוך את הארגון שלך לארגון ידידותי לאופניים, אשר מעודד רכיבה על אופניים ויוצר תרבות ארגונית שרואה באופניים ככלי תחבורה לגיטימי ונורמלי. המדריך מספק מידע על incentives ועל תשתיות פנים-ארגוניות שיעודדו את צוות העובדים להגיע לעבודה באופניים.
 
הדוגמאות המוצגות במדריך מדגימות את העובדה שרכיבה על אופניים הופכת בכל העולם לדרך תחבורה מקובלת.
 
עמותת "ישראל בשביל אופניים" מסייעת להנהלות ארגונים להטמיע "תרבות אופניים" ולעודד הגעה לעבודה באופניים. אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, שילחו לנו הודעה לכתובת bike2work@bike.org.il.
 
Comments