נמחק הערר נגד פרויקט שבילי האופניים במערב רמת השרון

פורסם: 29 ביוני 2011, 9:19 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 29 ביוני 2011, 9:27 ]
תמי מאור 28.06.2011

במהלך דיון בוועדת הערר של העירייה הבהיר יו''ר הוועדה למגישי הערר כי בניגוד לטענותיהם, עבודות הקמת שביל האופניים והדרך להולכי רגל נעשות כחוק ותואמות את התכנית. בעקבות הדיון קיבלו מגישי הערר את המלצת הוועדה ומחקו את הערר העבודות להקמת שביל האופניים במערב רמת השרון קיבלו אור ירוק לאחר שהעוררים, אלי ונעמי זהר, מחקו את הערר.

במהלך דיון בוועדת הערר של העירייה שהתקיים לאחרונה, הבהיר יו''ר הוועדה למגישי הערר, אלי ונעמי זהר, כי בניגוד לטענותיהם, עבודות הקמת שביל האופניים והדרך להולכי רגל נעשות כחוק ותואמות את התכנית. בסוף הדיון המליצה ועדת הערר לעוררים למחוק את הערר וכך הם עשו.

ראש העירייה איציק רוכברגר ציין בתגובה: ''נמשיך במלוא המרץ את פרויקט שבילי ההליכה ושבילי הרכיבה על אופניים באזור השדות הפסטורליים במערב הישוב. העבודות נמצאות בעיצומן ויסתיימו בחודשים הקרובים''.

אורך השבילים יהיה כשלושה קילומטרים וברוחב של כחמישה מטרים והם יחברו את רחוב ז'בוטינסקי אל דרך השדות החקלאיים במערב הישוב. מרחוב ז'בוטינסקי יתחבר השביל דרומה לדרך השרף שאושרה לאחרונה למתן תוקף ויגיע עד צומת הראשונים.

בעירייה מציינים כי בפרויקט הושקעו משאבים רבים לצד תכנון עם מיטב גורמי המקצוע מתחום תכנון הנוף והסביבה ובסוף ההליך יושלם הפרויקט עם אופי כפרי בשדות הירוקים של רמת השרון.

עוד מציינים בעירייה כי בתכנית השבילים ניתנה תשומת לב מרבית על שילוב בטיחותי בין שבילי רכיבה על אופניים ושבילי הליכה, זאת ע''י גדרות דקורטיביים שיפרידו בין השבילים לרכבים באזור ומצד שני בסמוך לשדות החקלאיים באופן שלא יפריע לעבודת החקלאים באזור.

לכתבה באתר לוקאל

כתבות קשורות:
אושרה סלילת שבילי אופניים במערב רמת השרון
רמה"ש: ביהמ"ש אישר להמשיך בביצוע שבילי האופניים בדרך השרף
מחאה נוסח רמת השרון: טייסים נגד ‍אופניים
לכתבה "לדווש לעיר הגדולה" במקומון "ידיעות השרון"
עצומה בדרישה לסלול שביל אופניים בין רמת השרון לתל-אביב
דיון באתר תפוז בקשר לעצומה
סוללים נתיב לאופניים ברחוב בלוך בתל-אביב
תושבי תל ברוך הישנה נלחמים בתוכנית בת 40 שנה
Comments