שביל אופניים מבאר שבע לרמת הנגב דרך רמת חובב לזכר שניאור חשין

פורסם: 23 בדצמ׳ 2011, 7:13 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 23 בדצמ׳ 2011, 7:14 ]

שביל אופניים סלול באורך 32 קילומטר ייבנה מבאר שבע לרמת הנגב דרך רמת חובב. השביל ייקרא על שמו של שניאור חשין, שנהרג בתאונת פגע וברח

אורי בינדר | 22/12/2011 17:10 
תגיות: שניאור חשין,מישאל חשין,שביל אופניים,רמת חובב,באר שבע
הנחת אבן הפינה לשביל האופניים על שם שניאור חשין
הנחת אבן הפינה לשביל האופניים על שם שניאור חשין צלם מעריב

שביל אופניים סלול באורך של 32 קילומטר ייבנה מבאר שבע לרמת הנגב דרך רמת חובב. בטקס הנחת אבן הפינה של השביל על שמו של שניאור חשין, אמר אביו השופט העליון בדימוס – מישאל חשין, כי יש להגביר את הענישה על תאונות פגע וברח.

המשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל, סילבן שלום, אמר בטקס: "כאשר מישהו עולה לכביש תחת השפעת סמים זה רצח. על נטישה של פגוע מתאונת דרכים אין סליחה ואין מחילה, ועל כן חייבים לדאוג שרף הענישה בישראל יוחמר כלפי נושא עבירות אלה".

השר שלום ציין כי השביל החדש ישמש מודל למסלולים נוספים בארץ לרכיבה על אופניים. שביל האפניים ייסלל מפארק נחל באר שבע ועד רמת הנגב, ויעבור דרך רמת חובב. אנשי רמת חובב סייעו במימון חלק מהפרוייקט ובמועצה האזורית רמת נגב סייע ראש המועצה שמוליק ריפמן במימון השלבים האחרונים של השביל המתוכנן ש, מתוכנן להסתיים בפארק גולדה.

כל הגורמים חברו יחד כדי לקדם את הפרויקט המנציח את זכרו של שניאור חשין, שנהרג מפגיעת מכונית תוך כדי רכיבה על אופניים. אזור הפיתוח של נחל באר שבע משמש כתחנת ריכוז של רוכבי האופניים, כפי שהבטיח יו"ר רשות הניקוז בבאר שבע, פיני בדש, העומד בראש המועצה המקומית עומר הסמוכה.

כתבות קשורות:
Comments