בלי גלגלים: אופניו של ראש העיר תל-אביב נגנבו

נשלח 19 בינו׳ 2011, 20:44 על ידי Sustainability Org
אלמוני לא התרשם מהעובדה שרון חולדאי מחנה את אופניו הלבנים ממש מתחת לבניין העירייה, סמוך לאחד הצמתים הסואנים בעיר, וגנב אותן יחד עם אופניו של אחד מעוזריו. בעירייה כבר סורקים את סרטוני המצלמות. חולדאי צייץ על הטרגדיה
יואב זיתון, 18/1/2011

מכת גניבות האופניים בתל-אביב אינה פוסחת, כך מסתבר, גם על אופניו של התושב מספר 1: אופניו העירוניות של ראש "העיר ללא הפסקה", רון חולדאי, נגנבו בשעות הצהריים (יום ג') מפינת הרחובות בלוך ואבן-גבירול - בה הוא נוהג להחנות אותן מדי יום.

 

אלמוני שהגיע למקום, הנמצא סמוך לבניין העירייה, לא התרשם מהאופניים הלבנים שנושאים את דגל עיריית תל-אביב. הוא פרץ את המנעול וגנב את האופניים של חולדאי יחד עם אופניו של אחד מעוזריו. חולדאי, שמתכוון להגיש תלונה במשטרה, הסתפק בינתיים בציוץ קצר וקולע בטוויטר שלו: "גנבו לי את האופניים ):".

 

בעיריית תל-אביב בודקים כעת את סרטוני מצלמות האבטחה בסביבת הבניין, כדי להבין אם הגניבה תועדה ואם ניתן לזהות את הגנב.


 חולדאי קיבל את האופניים העירוניים הלבנים לפני כשנה וחצי יחד עם עוד כ-150 עובדי עירייה, והוא נוהג להשתמש בהם לטובת פגישות ונסיעות קצרות במרכז העיר. אגב, מביתו בשכונת תל ברוך נוהג חולדאי להגיע עם מכוניתו.

 

אין זו הפעם הראשונה שבכירי עיריית תל-אביב "נעקצים" על-ידי גנבי אופניים. בעבר, נחטף תיקה של חברת מועצת העיר, תמי זנדברג (מרצ), מסל אופניה על-ידי שני רוכבי אופנוע. זנדברג הגישה תלונה במשטרה וכעבור כמה ימים נתפסו השניים המשתייכים לכנופיית גנבים סדרתית. "השבוע התקשרו אלי מהפרקליטות שהם עומדים לפני משפט. אני מקווה ימוצה איתם הדין כי לא רק אני סבלתי מהם. הכנופיות האלה מטילות טרור שיטתי על רוכבי אופניים", אמרה זנדברג ל-ynet.


לכתבה באתר ynet


כתבות קשורות:
לדף הטוויטר של רון חולדאי
Comments