על גלגלים: סלבס ישראליים שמתניידים על אופניים

פורסם: 2 במאי 2013, 13:24 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 2 במאי 2013, 13:26 ]

מי שמתגורר בתל אביב כבר יודע שהדרך הכי טובה להגיע ממקום למקום בעיר היא על זוג אופניים. בואו לראות את הסלבס שגם שומרים על הסביבה, גם על הגזרה וגם על הכיס

מאת מערכת Xnet, 15/2/2012,


קומבינה. גל גדות

כחלק ממסע קידום מכירות של מותג האופניים של החברה אותה מייצגת גל גדות, יצאה הסופר מודל לסיבוב פוזה בעיר, והדגימה לנו את כישורי הרכיבה הלא ממש מושחזים שלה. תראו איזו חמודה.


חיה בלה לה לנד. מאיה בוסקילה

מי שבשעות אלו ממש מתמודדת עם שותפים אלמוניים לדירה במסגרת צילומי העונה השנייה של "חי בלה לה לנד", מאיה בוסקילה, ידועה בנטייתה להסתובב בעיר על הדו גלגלי החביב שלה. פריז זה פה.

 

מפתיע. ארז טל

למרות שהוא יכול להרשות לעצמו אופניים חשמליות עם סאן רופ ומערכת סראונד, ארז טל מעדיף לפעמים לקחת את האופניים הרגילות והגנריות שלו לסיבוב בעיר. הפעם קלטנו את מנחה "האח הגדול" בשדרות רוטשילד, בטיול עם כמה מכרים. סע לאט, או משהו.

 

מוזיקלית. מרינה מקסמיליאן בלומין

כשמרינה מקסמיליאן בלומין רוכבת על האופניים שלה, היא עושה את זה בסטייל. הזמרת ההורסת יצאה לטיול שגרתי בתל אביב, לא התביישה מאף אחד, וזימרה בקולי קולות את השיר לו האזינה באוזניות. מלכה.

 

משפחתי. מאור כהן

עוד טריק ידוע של הידוענים המקומיים, הוא לחבר כיסא לילד בחלק האחורי של האופניים. רוצים דוגמא? קבלו את האבאל'ה, מאור כהן, כשהוא מטייל עם היורש הקטן בעיר ושומר על בטיחות הילדון. יפה מאוד, ככה צריך.

 

שורד בעיר. אושרי כהן

כשהוא לא רכוב על האופנוע המשופצר שלו, אושרי כהן נוהג להסתובב באיזור על האופניים החשמליות. התלוונו לשורד לעתיד בעוד יום שגרתי בעיר הגדולה, ולא הבנו איפה איתי תורג'מן בכל הסיפור הזה?

 

ירוק. רמי קליינשטיין

רמי קליינשטיין הוא סלב ירוק. עד כדי כך, שהוא אפילו בחר לרכוש זוג אופניים ירוקות, כדי לייצג את דעותיו. טוב, כמובן שהגזמנו עכשיו, אבל תראו איזה חמוד המנטור של "דה וויס" עם הכובע ההפוך. כזה שובב.

 

חברים טובים. שלומי שבן ואסף אמדורסקי

בזמן שפידל להנהתו בעיר, פגש שלומי שבן את החבר הטוב אסף אמדורסקי, חובב אופניים ידוע גם הוא, שהיה להוט להראות לו פיסת נייר. טוב, לא סתם פיסת נייר, אלא את הרישיון שקיבל הרגע אמדורסקי, לראשונה בחייו. מרגש. 

(צילומים: רועי חביב, ניר פקין)

לכתבה באתר XnetComments