קונדואיט רכשה 400 אופניים חשמליים לעובדיה

פורסם: 1 בינו׳ 2013, 5:59 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 1 בינו׳ 2013, 6:00 ]
ל"כלכליסט" נודע כי האופניים הוענקו באירוע סוף השנה של החברה בירוחם, במסגרתו גם תרמה לשיפוץ פני העיר. שווי העסקה מוערך ב-2 מיליון שקל
מאיר אורבך 01.01.13, 09:03

חברת קונדואיט רכשה 400 אופניים חשמליים מדגם נקסוס לעובדי החברה, כחלק מאירוע סוף השנה שערכה לעובדיה בעיר ירוחם. שווי העסקה מוערך ב-2 מיליון שקל. כמו כן תרמה החברה עשרות אלפי שקלים לעיר וסייעה בשיפוץ פניה.

קונדואיט היא כיום חברת ההייטק הפרטית המצליחה ביותר בישראל. בעסקת הרכישה האחרונה של מניות החברה היא הוערכה בשווי של כ-1.4 מיליארד דולר. מייקל אייזנברג, מקרן ההון הסיכון בנצ'מרק, פרסם בבלוג שלו לאחרונה כי החברה חילקה לעובדיה ומשקיעיה דיבידנד של כ-400 מיליון דולר.  

האופניים החשמליים. שווי העסקה מוערך ב-2 מיליון שקל . צילום: קונדואיט

קונדואיט הוקמה ב-2005 על ידי רונן שילה, דרור ארז וגבי בילצ'יק, שממשיכים להחזיק במרבית מניותיה. מוצרי החברה מאפשרים יצירת סרגלי כלים ואפליקציות מובייל, כמו גם שליחת הודעות מיידיות והוספת שכבת אפליקציות אינטראקטיביות לאתרי אינטרנט.  

ההכנסות השנתיות של קונדואיט מוערכות במאות מיליוני דולרים בשנה. באפריל השנה מכרה קרן ההון סיכון יוזמה את מניותיה בחברה לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר, לג'יי.פי מורגן ולקרן פרייבט אקוויטי.

 
Comments