אלקטרה רוכבת על ההצלחה: אייס ואוטו דיפו ימכרו אופניים חשמליות

פורסם: 30 בינו׳ 2015, 12:52 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 30 בינו׳ 2015, 12:53 ]
רשתות אייס ואוטו דיפו יתחילו למכור את מותג האופניים החשמליים ZOOZ, שמיוצר בסין ומיובא לישראל בידי יבואנית הציוד לרכב פטרוטק
נורית קדוש 26.01.15, 10:31

רשתות אייס ואוטו דיפו של אלקטרה צריכה נכנסות לשוק האופניים החשמליים: "זה שוק בצמיחה אדירה שמגלגל חצי מיליארד שקל בשנה" אלקטרה צריכה, המחזיקה ברשתות אייס ואוטודיפו, נכנסת לשוק האופניים החשמליים. כך נודע ל"כלכליסט". שתי הרשתות יתחילו למכור את מותג האופניים החשמליים ZOOZ, שמיוצר בסין ומיובא לישראל בידי יבואנית הציוד לרכב פטרוטק.

במסגרת המהלך יוצעו שלושה דגמים של אופניים מתקפלים במחירים שינועו בין 2,700 שקל לדגם עירוני קל משקל ל־3,900 שקל לאופניים בעלי סוללה ארוכת טווח. על כל הרכיבים החשמליים באופניים תינתן אחריות של שנתיים ועל השלדה יינתנו חמש שנות אחריות. השירות עצמו יסופק בסניפי אייס ואוטודיפו.

האופניים החשמליים שיימכרו באייס ובאוטו דיפו
האופניים החשמליים שיימכרו באייס ובאוטו דיפו

"נכנסנו לשוק האופניים החשמליים כי הוא בצמיחה אדירה", מסבירה מנהלת השיווק של אייס ואוטודיפו חגית טיש־לוי. "למרות הגודל שלו קיימת בו כמות גדולה של מותגים לא איכותיים, ולצרכן ניתנים שירות לקוי ואחריות קצרה וחלקית". שוק האופניים החשמליים בישראל בצמיחה, ועל פי הערכות הוא מגלגל כחצי מיליארד שקל בשנה. בכל חודש נמכרים כ־5,000 זוגות אופניים כאלה באמצעות כמאה יבואנים הפועלים בתחום, לצד ציוד נלווה כמו קסדות, אפודות, מנעולים וכסאות ילדים.

אלקטרה צריכה, שבשליטת משפחת זלקינד, נסחרת לפי שווי של 350 מיליון שקל. את תשעת החודשים הראשונים של השנה חתמה החברה בירידה של 4.7% במכירות ל־2 מיליארד שקל, בהפסד תפעולי של 4.4 מיליון שקל ובהפסד נקי של 16.7 מיליון שקל. מנכ"ל הקבוצה הנכנס זאב קלימי החל לפני כחודש ביישום תוכנית הבראה בעלות של 40 מיליון שקל, שבמסגרתה יפוטרו יותר ממאה עובדים וייסגרו 19 חנויות.

לכתבה בכלכליסט


Comments