זוכה הטור דה-פראנס במיזם קידום התיירות בגליל המערבי

נשלח 1 בדצמ׳ 2011, 1:07 על ידי Sustainability Org   [ עודכן 1 בדצמ׳ 2011, 1:37 ]

מקימת המיזם, רעיה שטראוס בן-דרור: "הבעלים של הקבוצה התאהב באזור והחליט לקיים כאן את החלק הראשון של מחנה האימונים שלו בארץ"

30/11/2011, מאת רינה רוזנברג
 
אלברטו קונטדור, זוכה הטור דה-פראנס, השתתף היום באירוע השקת המיזם הפילנתרופי החדש של רעיה שטראוס בן-דרור לקידום התיירות בגליל המערבי.

השתתפותו של קונטדור התאפשרה בזכות התגייסותה של שטראוס בן דרור להבאת קבוצת האופניים המקצוענית Saxo Bank Sungard, בה רוכב האלוף, למחנה אימונים בגליל המערבי. "פנו אלינו לפני כ-6 שבועות לעזור במימון הבאתה של קבוצה זו לארץ. אמרתי שאני מוכנה להתגייס רק אם הם באים לגליל המערבי" סיפרה שטראוס בן דרור, "הבעלים של הקבוצה הגיע לכאן לפני כחודש, התאהב באזור והחליט לקיים כאן את החלק הראשון של מחנה האימונים שלו בארץ. אני רואה זאת כפתיח לקידומו של הגליל המערבי, לא רק בארץ אלא גם בעולם".

המיזם החדש יציג לישראלים ולתיירים מהעולם את מגוון האפשרויות והחוויות בגליל המערבי, המקומות והאנשים המייחדים את האזור. מטרתו היא לסייע לכל אדם, משפחה וקבוצה "לתפור חליפת תיירות" הכוללת פעילויות יצירה המייחדות אזור זה, פעילויות חווייתיות בטבע, טיולים, לינה ומסעדות. הגופים שיכנסו לרשימת ההמלצות של המיזם החדש יהיו גופים שיעמדו בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות.

המיזם יכלול אתר אינטרנט, אפליקציה לסמארטפונים וכן מוקד שירות לקוחות. המיזם יתמוך בפעילות שיווק, פרסום ויח"צ של האזור כולו.

"נולדתי כאן ואני גרה כאן, וחשוב לי שהאזור הזה יבצע 'קפיצת מדרגה'. רק ביחד בשיתוף פעולה נוכל לקדם את הגליל המערבי. זה לא יהיה קל אבל בדם יזע ודמעות נשיג את המטרה" אמרה שטראוס בן דרור. היא פנתה גם לבאים מהמגזר הלא יהודי ואמרה כי "אם לא תהיו איתנו, זה אומר שנכשלנו. הדבר היפה שיש לנו באזור הזה, הוא מגוון האנשים, התרבויות והאומנות".

אירוע הפתיחה של המיזם החדש יחל ביום שבת הקרוב ביריד יוצרים ואומנים מהגליל המערבי, משם ייצא מסע אופניים עם קבוצת Saxo Bank תחת הסיסמה "בואו לגליל המערבי", שיעבור בכל המקומות הייחודיים באזור.

מסע האופניים של הקבוצה יהיה פתוח לקהל הרחב וללא תשלום. מעבר לכך מוצע מסלול כביש אתגרי של כ-68 ק"מ לרוכבים מיומנים ומסלול כביש של כ- 27 ק"מ מאגם המונפורט-בצת. לחובבים, משפחות וילדים יהיה מסלול רכיבה לאורך חוף הים כ-7 ק"מ. יש להירשם באתר.

קונטדור, ריס ושטראוס בן דרור

Comments