האופניים צריכים תיקון? מייק יגיע אליכם עד הבית

פורסם: 15 במאי 2010, 9:46 על ידי: Sustainability Org

כשהקילומטרז' של האופניים הולך ועולה, הבלאי בלתי נמנע: בלם מתרופף או גלגל מתעקם. במקום ללכת לחנות אפשר להזמין את מייק

סופ
אביב לביא | 15/5/2010 9:35    
לאחרונה נכנס אדם חדש וחשוב לחיי: רופא אופניים. כן, גם אופניים זקוקים מדי פעם לטיפול. נכון שאין להם מנוע, והם לא מחוייבים בטסט, וברוך השם לא צריך לאשפז אותם במוסך ולהיפרד מאלפי שקלים, אבל כשיש במשפחה ארבעה-חמישה זוגות, וכשהקילומטרז' שהם גומאים הולך ועולה, הבלאי בלתי נמנע: פה שרשרת נקרעת, שם מתרופף בלם או גלגל מתעקם. או אז הולכים למתקן האופניים, אבל במקרה של מייק עוז זה עובד הפוך: המתקן בא אליכם.
מייק עוז. רוכב מדי בוקר לתל אביב מביתו שבאזור

הוא בן 57, דמות מוכרת בעולם האופניים התל אביבי: עד לאחרונה ישב בכוך קטן בכרם התימנים, תחת השם "מייק בייק"' ותיקן את זוגותיהם של רבים מרוכבי העיר. אלא שבעל המקום, ברוח הזמן, החליט לעשות שימוש רווחי יותר בבניין, ומייק מצא את עצמו עם לקוחות - אבל בלי חנות. אז הוא החליט לפתוח חנות נודדת.

וכך הוא רוכב מדי בוקר לתל אביב מביתו שבאזור, על אופניים שנושאים עשרות קילוגרמים של מפתחות שוודיים, חלקי חילוף ושאר תשובות לכל צרת אופניים שלא תבוא, ומסתובב בעיר בעקבות קריאות של רוכבים שאופניהם בגדו בהם. המסע היומי מאזור לתל אביב

קטן עליו: לצד היותו מתקן מקצועי הוא עוסק ברכיבה ספורטיבית, וברזומה שלו רשומים מסעות אופניים מתל אביב לאילת ואפילו לשארם א-שייח.

אלינו הגיע מייק כדי לטפל בארבעה זוגות שסרחו, כל זוג ותקלתו. לדבריו, אין תקלה שאפשר לתקן בחנות שהוא לא יכול להתמודד איתה. כשעזב אותנו הוא השאיר אחריו ארבעה זוגות משוקמים. כשהגיעה שעת החשבון, שיערתי שלשירות האקסקלוסיבי יהיה תג מחיר תואם. הרי בעלי מקצוע אחרים גובים סכום נכבד תמורת עצם הביקור. ובכן, מייק ביקש 70 שקל, כולל חלפים, כולל הכל.
למען הסר ספק, לא היה לו מושג שאני עיתונאי.

מייק עוז, מתקן אופניים עד הבית בתל אביב והמרכז, 5996120 - 050.
Comments