צפו: Skylock - מנעול חכם לאופניים

נשלח 23 במאי 2014, 21:49 על ידי Sustainability Org   [ עודכן 23 במאי 2014, 21:50 ]
מאת נועה פרג 20/5/2014


אחת הדרכים הכי פשוטות להבריח גנבי אופניים היא לרכוש זוג ישן ולא אטרקטיבי; כזה שאפילו הגנבים לא ירצו להשקיע מאמץ בשביל לקחת אותם. אבל אם אתם חובבי אופניים אמיתיים, וכבר השקעתם לא מעט משאבים ברכישת זוג הולם, מומלץ כי תשקיעו כסף במנעול חכם ואפקטיבי.

וכשאנחנו מדברים על מנעול חכם אנחנו מתכוונים לגאדג'ט החדש - Skylock. כמובן שאין זה המנעול החכם היחיד שקיים בשוק, וכבר דיווחנו בעבר על מתקן האבטחה SHYSPY או הפיתוח הישראלי Cricket, אבל ה-SkyLock כולל לא מעט פיצ'רים ועיצוב נעים לעין, כך שבאופן טבעי הוא מעורר עניין רב.

למעשה, מדובר במנעול שלא מצריך מפתח על מנת לפתוח או לסגור אותו. ה-SkyLock מתחבר לאפליקציה ייעודית באמצעות בלוטות', בעזרתה ניתן יהיה לפתוח ולסגור את המנעול. לחילופין, ניתן לפתוח את SkyLock באמצעות קוד (במידה והסמארטפון לא עליכם) או כשתתקרבו פיזית לאופניים. כמו כן, תוכלו לאפשר לבני הזוג או לחברים גישה לאופניים.

המנעול כולל גם מד תאוצה פנימי, שישלח לכם איתות לסלולרי בכל פעם שמישהו מתקרב יותר מדי לזוג האופניים שלכם, כשאתם אלו שיקבעו את המרחק המדוייק שעל בסיסו תפעל ההתראה. הוא אף יידע לזהות במידה ותהיו מעורבים בתאונת דרכים ויאפשר לכם לבצע שיחה מהירה למוקד עזרה ראשונה ישירות מהאפליקציה.

אחד הפיצ'רים המעניינים של המנעול טמון בכך שהוא יפעל באופן סולארי, כלומר לא תצטרכו לחשוש שסוללת המכשיר תסתיים באופן מפתיע ותשאיר פירצה לא מתוכננת לגנב. לדברי היזמים, שעה אחת של הטענה סולארית מקבילה לשימוש שבועי מלא בסוללה רגילה, והטענה סולארית מלאה של המנעול תספיק לכם לחודש שלם.

החברה השיקה קמפיין גיוס המונים, במטרה לגייס מקהילת האינטרנט 50 אלף דולר שיסייעו לה להשיק את המוצר לקהל הרחב במחיר של 250 דולר ליחידה. אולם, תוכלו להזמין את ה-SkyLock כבר עכשיו באתר החברה תמורת 159 דולר, והמנעול יישלח אליכם בתחילת 2015.

לכתבה באתר פידר

Comments