אופניים לכל פועל: איקאה מחלקת 12,400 זוגות אופניים

פורסם: 9 בדצמ׳ 2010, 12:38 על ידי: Sustainability Org
ענקית הרהיטים משבדיה מחלקת אופניים, שיוצרו במיוחד עבורה, לכל עובדי החברה בארה"ב
סוכנויות הידיעות 09.12.10, 20:00

ענקית הרהיטים השבדית איקאה החלה היום (ה') לחלק לכל אחד מהעובדים שלה אופניים חדשים.

 

איקאה תחלק 12,400 זוגות אופנים לעובדי החברה בארה"ב. הטרמפ החדש של עובדי איקאה הוא אופני הרים כסופות עם פסים כחולים וצהובים המייצגים את החברה. המותג איקאה לא מופיע על האופניים אך הן יוצרו במיוחד עבור ענקית הרהיטים.

 

 

צילום: shutterstock
מתנה לחג המולד צילום: shutterstock

 

דוברי החברה הגנו על חלוקת האופניים, למרות שביוני השנה התנגדה איקאה להקמת מסלולי רכיבה לאופניים מול חנות החברה בניו יורק. "אנחנו מאוד בעד אופניים", אמר ג'וזף רות', דובר החברה. "יש לנו מעמדים לאופניים בחנויות. יש לנו לקוחות ועובדים שרוכבים על אופניים ואנחנו תומכים תמיד ביצירת גישה רבה ככל הניתן לחנויות שלנו", הוא הוסיף.

 

איקאה עדיין מתנגדת למסלול האופניים שנסלל מול החנות בטענה שהוא מסוכן. "בוא נראה איך תתנהל התנועה במהלך שיא המכירות של הקיץ", אמר רות'. "רק בגלל שזה מסתדר כרגע לא אומר שזה בטוח. זה רק אומר ששום דבר רציני עוד לא קרה עדיין".

 

רשת איקאה העולמית כוללת יותר מ-300 חנויות ב-38 מדינות. מחזור המכירות של הרשת הסתכם בכ-2.7 מיליארד יורו בשנה 2009. בשנה זו ביקרו בסניפי הרשת 660.1 מיליון צרכנים. בישראל פועלת הרשת מאז אפריל 2001 ועל פי נתוני הרשת, מאז פתיחת החנות בישראל ביקרו בה יותר מ-20 מיליון איש.


לכתבה בכלכליסט

Comments