ג'ון ברייס עוברת למשרדים חדשים וירוקים

פורסם: 3 בפבר׳ 2011, 13:36 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 8 בפבר׳ 2011, 9:55 ]
31/1/2011

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, השלימה בימים אלו פרויקט וירטואליזציה מקיף של תשתיות הארגון, לקראת המעבר למשרדים החדשים במגדל משרדים ירוק. 


פרויקט הווירטואליזציה, שנמשך כשלושה חודשים, בוצע בשיתוף עם חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס ומוערך בכ- 200 אלף ש"ח. הפרויקט כלל יישום של פתרונות וירטואליזציה מהמתקדמים בשוק. 

לדברי אורן פרנס, מנהל ה- IT של ג'ון ברייס הדרכה: "ג'ון ברייס נמצאת בפתחו של מהלך העברת המשרדים וכיתות הלימוד  אל משרדיה החדשים, ולכן מצאנו לנכון לשדרג את התשתיות של חדר המחשוב ולהכין את המערכות שלנו לקראת המעבר. אנו רואים במהלך זה אפשרות מובהקת לחסכון בעלויות תקורה, חסכון בשטח רצפה, שרידות גבוהה יותר של השרתים ועוד". 

המגדל הירוק, אליו עתידה ג'ון ברייס להעתיק את משרדיה במהלך חודש מרץ, הוקם על ידי האחים עזורי בניין ופיתוח בע"מ ונקרה החזקות בע"מ, בהנחיתו של אדריכל בריטי המתמחה בהקמת מגדלים ירוקים ברחבי העולם.  המגדל עומד בתקנים ישראלים הכוללים בדיקות מחמירות לגילוי קרינה וזיהום בקרקע, ניצול אנרגיות טבעיות, חדר למיחזור פסולת בכל קומה, פתרונות חנייה חדשניים לחנייה, גגות אקולוגיים לנופש פעיל לרווחת העובדים והתלמידים ועוד.

לדברי ערן לסר, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס הדרכה: "ג'ון ברייס כחברה המובילה קידמה טכנולוגית, דוגלת בתרבות ארגונית ירוקה במסגרת האחריות החברתית של החברה. המעבר לבניין הירוק הראשון בישראל והשלמת פרוייקט הוירטואליזציה הם שלבים בתהליך להגברת המודעות האקולוגית.

מקור: הודעה לעיתונות

כתבות קשורות:
יזמי מגדל המשרדים הירוק הראשון: "יהיה כאן גן עדן"
מגדל משרדים ירוק נוסח אמריקה מטפס לו בתל אביב
קיימוּת בסביבה בנויה
Comments