עפרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס, התמנתה ליו"ר מעלה

פורסם: 13 באוק׳ 2010, 3:30 על ידי: Sustainability Org

הועד המנהל של מעלה אישר את מינויה של עפרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס, ליו"ר מעלה. שטראוס תחליף את צבי זיו שכיהן בתפקיד ב- 3 השנים האחרונות.

12/10/2010

עפרה שטראוס וקבוצת שטראוס הינם שותפים מובילים בפורום המנכ"לים של מעלה ומוכרים בין המובילים העסקיים של תחום האחריות התאגידית בישראל. עופרה שטראוס כיהנה בעבר כיו"ר אמץ לוחם, כיו"ר פרויקט "בבית ביחד" של הסוכנות היהודית והיא מכהנת כיום כיו"ר "יסמין" - ארגון הפועל לקידום יזמות בקרב נשות עסקים יהודיות וערביות. הפעילות הבינלאומית של קבוצת שטראוס ושל עפרה שטראוס אישית משתלבות היטב במגמות של עלייה עולמית בדרישה לשקיפות, אחראיות וקיימות. קבוצת שטראוס משתתפת בדירוג מעלה לאחריות תאגידית ומדורגת ברציפות בצמרת דירוג הפלטינה. 

 

בעקבות המינוי, אמרה עפרה שטראוס: "אני מאמינה כי המגזר העסקי יכול וצריך לפעול לקידום יעדים לאומיים של שיפור כלכלי, חברתי וסביבתי, כחלק מהצלחה עסקית. מעלה מחברת בין עסקים מגוונים השואפים לפעול מתוך תפיסה של אחריות. במציאות העולמית המשתנה, ובישראל בפרט, בה אנו עושים עסקים אנחנו צריכים ויכולים לעשות יותר תוך דגש על היבטים של גיוון והכלה, איכות סביבה, דיווח ושקיפות. אחריות תאגידית היא חלק מליבת העשייה של קבוצת שטראוס ואני גאה לעמוד בראש מעלה ובכך לתרום לחיזוק ולביסוס אחריות תאגידית בעולם העסקי בישראל".

 

צבי זיו, היו"ר היוצא של מעלה אמר עם אישור המינוי:  "המשבר הגלובלי שחווינו חיזק את המודעות של חברות בעולם למרכיב של אחריות תאגידית בהתנהלות העסקית שלהן. בתקופת כהונתי כיו"ר מעלה ראינו בקרב החברות בישראל העמקה של הטיפול בתחום וביסוס מעמדה של  מעלה כארגון מוביל בעל השפעה גוברת על התנהלות עסקית אחראית של החברות.כניסתה של עופרה לתפקיד יו"ר מעלה מהווה חיזוק משמעותי להמשך פעילותו של הארגון ומדגישה את תחום האחריות התאגידית בסדר היום הציבורי".

 

עופרה שטראוס בתפקידה כיו"ר הארגון, תפתח השנה את הכנס השנתי של מעלה לאחריות תאגידית שיתקיים ב- 31.10.2010 בדיויד אינטרקונטיננטל תל אביב אשר יעסוק בהרחבה בנושאי קיימות וגיוון בתעסוקה. 

לכתבה באתר מעלה

Comments