עיריית הרצליה מפעילה תכנית ''תג סביבה עירונית'' במתקניה

פורסם: 23 במאי 2014, 12:49 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 23 במאי 2014, 12:50 ]
כתב לוקאל, 14/5/2014

במסגרת התכנית, שמטרתה להביא לצמצום בצריכת משאבי טבע מתכלים ולחסכון בהוצאות במבני העירייה, משרדים, מוסדות חינוך וכו', נערכים מפגשי הדרכה והסברה למנהלים ועובדים במטרה להביא לצמצום בצריכת משאבי הטבע המתכלים ולהשיג חיסכון כלכלי בהוצאות, עורכת עיריית הרצליה מפגשי הסברה לכל עובדי העירייה במטרה להעלות את המודעות של העובדים לנושא ולהביא לחיסכון בתוך מבני הרשות, שיכול להסתכם במאות אלפי שקלים בשנה רק משינויי התנהגות.

כנסי ההסברה הם חלק מתכנית כוללת של העירייה במסגרת מדיניותה להביא לייעול משקי האנרגיה, המים והפסולת באתרי העירייה ולצמצם את השימוש במשאבים מתכלים.
הרצליה גם חתומה על תכנית ''תג סביבה ארצית'', עליה חתומות 60 רשויות ומועצות מקומיות. התכנית מיועדת למבני הרשות, כלומר מטרתה התייעלות במבני העירייה, משרדים, מוסדות חינוך וכד׳.

במסגרת זו התקיימו במשך השבוע מפגשי הסברה והדרכה עם מנהלי העירייה והעובדים להטמעת נהלים רלוונטיים והדרכה בנושא חיסכון בחשמל, במים וברכש במבני העירייה.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: ''תכנית תג סביבה היא חלק מהחזון של הרצליה כעיר השומרת על משאבי הטבע ואנחנו פועלים על פיו לאורך כל השנה. מהיכרותי את עובדי העירייה אני יודע שהם בעלי מודעות גבוהה בנושא ומשוכנע כי בשיתוף הפעולה שלהם נשיג חיסכון ניכר בהוצאות''.

לכתבה באתר לוקאל
Comments