קמפיין "מתחילים לחשוב ירוק" –מדפסת ל"שני צדי הדף"

נשלח 7 בפבר׳ 2011, 6:25 על ידי Sustainability Org   [ עודכן 7 בפבר׳ 2011, 6:28 ]

חברת אפסון מצטרפת לקמפיין הירוק של המשרד להגנת הסביבה: מציעה 1000 שקל הנחה על מדפסת עסקית המדפיסה משני צידי הדף

07/02/2011 מרלן-אביבה גרינפטר - אפוק טיימס

אפסון
מדפסת המדפיסה על שני צדי הדף - חיסכון בנייר והתחשבות בסביבה - צילום: חברת אפסון
אחד הנושאים הקמפיין המשרד להגנת הסביבה "מתחילים לחשוב ירוק" הוא חיסכון בנייר. האזרחים למדו שניתן לחסוך עד 50 אחוז מנייר ההדפסה אם מדפיסים על שני צדי הדף. אבל כיצד עושים זאת? אני נהגתי להדפיס קודם את העמוד עם המספור הלא זוגי ואז להכניס את הנייר חזרה למכונת ההדפסה כדי להדפיס את הצד הזוגי. האמת הרבה תעסוקה ויש גם "תאונות", כשהשידוך לא ממש עובד.

המדפסת עושה את זה בעצמה

עתה בזכות חברת אפסון שהצטרפה לקמפיין בו מככב "ראש הדשא" הירוק של טל פרידמן יקל עליכם ללכת בדרכו של פרידמן. חברת אפסון נתנה את הפתרון וגם תעניק הנחה של 1000 שקלים על מדפסת ממודל B-510DN שיודעת להדפיס משני צידי הדף מבלי שתצטרכו להתעסק עם הפיכת הנייר באופן ידני.

זה איננו היתרון הירוק היחיד לדברי היצרנית חברת אפסון, המדפסת מצוידת בתו התקן Energy Star וצריכת החשמל שלה נמוכה בכ-90 אחוז משל מדפסות לייזר במחירים דומים.

אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל אומר: "השמירה על איכות הסביבה וההגנה עליה היא חלק מהתרבות העסקית שלנו", ומזכיר שכבר בשנת 1988 הייתה אפסון מהראשונות לאסור שימוש בגז CFC (ההחשוד כי הוא גורם לחור באוזון מעל לאנטרקטיקה). בשנות ה- 90 יצאה היברמ במלחמה למיגור השימוש בתמיסות אורגניות בהן משתמשים בתעשייה המסורתית והגורמות נזק לסביבה.

לכתבה באפוק טיימס

כתבות קשורות:
לאתר קמפיין greenlife.gov.il


Comments