כוכבי "היה היה" בסדרת וידאו שמתמקדת בבעיות האקולוגיות הבוערות

נשלח 29 במרץ 2011, 8:48 על ידי Sustainability Org   [ עודכן 29 במרץ 2011, 8:56 ]
סדרת האנימציה המפורסמת יוצאת בפרקים חדשים במארז DVD, המתמקדים בבעיות האקולוגיות הבוערות ביותר המעסיקות את העולם: התחממות כדור הארץ. לפניכם טעימה מהפרק הראשון
ynet, 29/3/2011

ילדי שנות ה-80 זוכרים היטב את סדרת האנימציה הצרפתית וההומוריסטית "היה היה". כעת יוצאת הסדרה בפרקים חדשים ובדיבוב עברי, שמתמקדים בבעיות האקולוגיות הבוערות ביותר המעסיקות את העולם: התחממות כדור הארץ. בסדרה הכתבות שמתחילה היום, נספק לכם טעימה מפרקי הסדרה.הסדרה, שיוצאת בימים אלה בישראל במארז DVD, מתעסקת בין השאר בנושאים כמו המסת הקרחונים, כריתת יערות הגשם, סכנת הכחדה של בעלי חיים, זיהום ים, מיחזור, אנרגיות מתחדשות ועוד. את הסדרה יצר מפיק הטלוויזיה הצרפתי והמאייר אלברט ברילה - היוצר המיתולוגי של כל סידרת "היה היה", שהלך לעולמו ב-2009.

בפרק הראשון ששמו "שומרי כדור הארץ" (PLANET GUARDS), מספר מאסטרו, הזקן החכם, לתלמידיו על הבעיות שנוצרו בעולם בעקבות זיהומי אוויר, מחסור במים וכדומה. הילדים, שמודאגים מהמצב של כדור הארץ, טוענים שאנו פוגעים בכוכב שלנו ואף אחד לא עושה כלום בנוגע לכך.

מאסטרו מסכים עם הילדים ומציע שהם יכינו תוכנית פעולה כדי לנסות ולפתור חלק מהבעיות. הוא גם מסביר להם על בעלי אינטרסים שונים שיכולים לעמוד בדרכם, כמו החברות הפרטיות שמעבירות את האחריות לממשלה. הילדים מחליטים לנסות למצוא פתרונות באמצעות הקמת מועדון "שומרי כדור הארץ", ומציעים לצאת לחקור את הבעיות בשטח באמצעות ההמצאה של מאסטרו: "גלובוס חובק עולם" שיכול לקחת אותם לכל מקום שיחפצו.

הסדרה יוצאת בישראל בימים אלה בהוצאת קלסיקלטת וכוללת 9 פרקים באורך כולל של כ-225 דקות. מחיר מומלץ - 99.99 שקל.

לכתבה באתר ynet
Comments