איזה אחלה עולם: השיר הכי ירוק בסביבה

פורסם: 24 באפר׳ 2010, 1:37 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 24 באפר׳ 2010, 1:41 ]

אתם בחרתם, שירו של לואי ארמסטרונג - What a wonderful world - זכה במקום הראשון במצעד הירוק של nrg מעריב ו-ECO99FM

nrg מעריב | 22/4/2010 12:00    
השמיים כחולים, ענן הוא לבן
והבוקר בהיר ובלילה אשן
ואחלום לעצמי, איזה אחלה עולם

וכל צבעי הקשת, יפים וחדשים
פרוסים אחרי הגשם על פני האנשים
והיום כה יפה, וקל לי כל כך
לומר שאני אוהב אותך

והנה תינוקות בוכים במיטה
מה שהם ילמדו לעולם לא אדע
אז אני שר לעצמי, איזה אחלה עולם

(מילים ולחן: ג'ורג' וייס ובוב ת'יל; תרגום: מאור כהן ועלי מוהר)
 
What a wonderful world, Louis Armstrong

שירו של לואי ארמסטרונג, What a wonderful world, זכה במקום הראשון במצעד השירים הירוקים של nrg­מעריב ותחנת הרדיו ECO99FM. למקום השני הגיע שירו של אריאל זילבר, "רוצה להיות חבר של קבע בחברה להגנת הטבע. במקום השלישי, מייקל ג'קסון שביקש להציל את העולם - Heal the world, במקום הרביעי, במרחק לא רב, שירה של נעמי שמר - ואלס להגנת הצומח. גם במקום החמישי מייקל ג'קסון עם Earth song.

בהמשך המצעד: אם אתה בסביבה של אריק סיני יצחק קלפטר, עברתי רק כדי לראות בביצוע של תומר יוסף, Somewhere over the rainbow של  Israel kamakawiwo'ole.

במקום התשיעי: Somewhere only we know של keane,  ביצוע נוסף לשיר What a wonderful world במקוםפ העשירי. אחריו, במקום ה-11 I saved the world today של ה- Eurythmics. במקומות ה-12 וה-13 בהתאמה: Where is the love של  Black Eyed Peas ו-If you tolerate this בביצוע ה- Manic Street Preachers . המצעד השלם משודר במהלך היום ב-ECO99FM.

30 מבין גולשי nrg מעריב ומאזיני ECO99FM זכו בחולצת יום כדור הארץ: טלי ברק, עוזי הרואה, אמיר ציון, כהן עפרה, טל פלדמן, גולן לביא, נועם גבאי, מיכאל זץ, מני נחום, עידן דורפמן, דפנה רוזנברג, עטרת מורד, זאב אלימלך, leana, בת-שבע טובה סברנסקי, ניצן קנט, איל בכמאיר, כרמית זיסו תמר, ליאת פרידמן, יפעת לוין, ישראל  זמל, יפית ארז, מלי מזל, תמי יהודה, עינת קולבר, שרון שרמן, אריק איש שדה, אמיר חור, אפרת אביב.
לכתבה באתר nrg
Comments