לרשות הטבע והגנים דרוש מנכ"ל

נשלח 21 ביוני 2011, 9:24 על ידי Sustainability Org

יש לכם תואר ראשון וניסיון של חמש שנים בתפקיד ניהולי בכיר? המשרד להגנת הסביבה פרסם את תנאי המכרז לתפקיד

nrg מעריב | 21/6/2011 13:43
תגיות: רשות הטבע והגנים
שפת מכתש רמון. הרשות מגינה על ערכי הטבע
שפת מכתש רמון. הרשות מגינה על ערכי הטבע דוד גרינשפיין

כל אחד רוצה להיות מנכ"ל?  פורסם המכרז לתפקיד מנכ"ל רשות הטבע והגנים, לקראת סיום תפקידו של אלי אמיתי, בקרוב מאוד. באיחור קל מפרסם המשרד להגנת הסביבה את תנאי המכרז למציאת המחליף. על פי המכרז על המועמד להיות בעל תואר ראשון באחד המקצועות הבאים: כלכלה, מדעי הטבע, משפטים, מנהל עסקים, חשבונאות, הנדסה, מינהל ציבורי, לימודי עבודה, גיאוגרפיה, לימודי סביבה או לימודי ארץ ישראל.

המכרז דורש ניסיון מצטבר של חמש שנים בתפקיד בכיר בתחום הניהול העסקי, בכהונה ציבורית או בתפקיד בכיר הקשור לתחום עיסוקיה של הרשות. המכרז ממליץ על היכרות מעמיקה עם המערכות הממשלתיות, על השכלה סביבתית ועל ניסיון עבודה עם רשויות השלטון השונות.

כזכור, לפני מספר חודשים זימן השר ארדן את אמיתי לשימוע, בו הציע לו לעזוב את תפקידו מרצון. עיקר טענותיו של השר היו כי בניגוד לתנאי להארכת כהונתו ב-2007, אמיתי לא הקפיד על חוקי התכנון והבנייה בתחומי שמורות הטבע והגנים הלאומיים. יתרה מכך, טען ארדן, במהלך שלוש השנים שחלפו בוצעו עבירות בנייה נוספות מצד הרשות שאמונה בין היתר על אכיפת חוקי התכנון והבנייה בשטחים שבאחריותה. כעת, כאמור, מאתרים ארדן ואנשי משרדו מנכ"ל חדש.

לכתבה באתר nrg
Comments