ראש עיריית ניו יורק נגד גזי החממה

פורסם: 28 בינו׳ 2011, 12:42 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 28 בינו׳ 2011, 12:44 ]

גלובלוג, 12/1/2011


בפורום בנושא ההתחממות הגלובלית בהונג קונג אמר ראש עיריית ניו יורק כי ערים פולטות יותר מ-70% מגזי החממה, וקרא לעמיתיו להיות נועזים ונחושים יותר במלחמה על כדור הארץ. אל גור, מאחוריך?

קבוצת המנהיגות של ערים בנושאי אקלים C40, שבה ערים חולקות רעיונות וחוויות בנוגע להתמודדות עם שינויי האקלים, מתברכת ביו"ר חדש, שנשמע אקטיווי במיוחד: ראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג. בפורום שעסק בנושא ההתחממות הגלובלית ונערך בנובמבר בהונג קונג, קרא בלומברג לעמיתיו להציב יעדים ברורים בהתמודדות עם שינויי האקלים, ולמלא את "ואקום המנהיגות" האופף את הסוגיה.

"עלינו להיות נועזים יותר, עלינו לשתף יותר פעולה ועלינו להיות נחושים יותר", אמר בלומברג בפורום על ההתחממות הגלובלית בהונג קונג. בהמשך נערכו שיחות מאורגנות של האו"ם בקנקון שבמקסיקו, כדי לנסות ולהגיע להסכם על בלימת גזי החממה, לאחר שהפסגה בקופנהגן בשנה שעברה כשלה.

"הערים שלנו ממחישות שאנו מוכנים להתמודד בנחישות עם שינויי האקלים", אמר בלומברג. "כראשי ערים אנו יודעים שאין לנו המותרות של דיון פשוט על שינוי מבלי לממש אותו. ערים פולטות יותר מ-70% מגזי החממה, עלינו לשתף פעולה בהתמודדות עם שינויי האקלים, ולהגביר את אמינות הפעולות על ידי בדיקה של רמת עמידתן ביעדים ברורים".

Photo by Sputnik Mania, cc

לכתבה בגלובלוג

Comments