יום איכות הסביבה בכנסת יתקיים ב-4.6.2013

פורסם: 13 במאי 2013, 12:53 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 13 במאי 2013, 12:54 ]

הכנסת הכריזה היום על ה-4.6 כיום הסביבה הרשמי הראשון שיצוין בכנסת ה-19, יום לפני יום איכות הסביבה הבינלאומי


כמו בכל שנה, בכוונתנו למנף יום זה למפגן עוצמה של ארגוני הסביבה בכנסת, בהשתתפות מאות פעילים מארגוני הסביבה, שיקדמו מגוון רחב של נושאים סביבתיים. האירוע מאורגן ע"י חיים וסביבה בשיתוף פעולה הדוק עם השדולה הסביבתית-חברתית בכנסת.

לאורך היום יתקיימו דיונים בוועדות הכנסת השונות, במליאת הכנסת ובשדולה החברתית-סביבתית, ויועלו הצעות חוק סביבתיות. בנוסף, במהלך היום יקיימו חברי כנסת פגישות עם נציגי ארגונים. השדולה למען תחבורה בת-קיימא תקיים באותו יום את ישיבת הפתיחה שלה.

עבור רבים מחברי הכנסת החדשים תהיה זו אחת הפגישות הראשונות עם הסוגיות הרבות שעל סדר יומה של התנועה הסביבתית. יום הסביבה בכנסת הוא הזדמנות חשובה לגייס תמיכה למדיניות וחקיקה סביבתית ולעורר מודעות למאבקים והפעילויות שמובילים ארגוני הסביבה. נציגי הארגונים, יום הסביבה בכנסת הוא הזדמנות מעולה לקידום האג'נדה הסביבתית שלכם! לקראת האירוע, יסייע חיים וסביבה לארגונים לתאם מפגשים עם חברי הכנסת במהלך היום.

שימו לב: נותרו מספר ימים בלבד להעביר הצעות לדיונים ביום זה – דיונים בועדות הכנסת השונות ובשדולות, הצעות לסדר למליאה, שאילתות לשרי הממשלה, וכדומה. ניתן גם להציע אירועים משלימים: בשנים האחרונות קיימנו, יחד עם ארגונים שונים, אירועים מיוחדים במסגרת יום הסביבה בכנסת – תערוכות, סיורים, מיצגים, הקרנות סרטים ועוד.

ניתן להעביר הצעות עד יום ה', 16.5. להצעת נושאים לחצו כאן.

 

אנו מזמינים אתכם להגיע, להשמיע ולהשפיע!

להרשמה לאירוע לחצו כאן.Comments