בריטניה הסירה פרסומת של סודהסטרים מהאוויר

פורסם: 29 בנוב׳ 2012, 13:14 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 29 בנוב׳ 2012, 13:15 ]

הטענה היא כי הסרטון שמציב בקבוקי שתייה מתפוצצים משמיץ את החברות הגדולות קוקה קולה ופפסיקו

מאת סוכנויות הידיעות, 26/11/2012

מספר שבועות לאחר שהודיעה על קמפיין עולמי ראשון, בריטניה הורידה מהאוויר מודעת פרסומת של סודהסטרים באורך 30 שניות בטענה שהיא משמיצה את יצרניות המשקאות התוססים הגדולות פפסיקו וקוקה קולה דיווח "אינדיפנדנט".הווידאו, שנוצר על ידי הבמאי האמריקאי אלכס בוגוסקי מציג את המוצר של החברה יחד עם בקבוקי שתייה מתפוצצים. "הוא לא מפחד ללכת נגד החברות הגדולו והמבוססות ולכן החלטנו לבחור בו לשיתוף הפעולה", אמר סמנכ"ל השיווק אילן נקש לאתר אד אייג' לפני כשבועיים.

קלירקסט, החברה המאשרת את מודעות פרסומת בבריטניה החליטה כי הסרטון "משמיץ משקאות אחרים" והוא מפר את המוסכמות במגזר. סודהסטרים הביעה תרעומת על האיסור שלדבריה "לא מציג שמות ולא משמיץ אף אחד" ואמרה כי האיסור "חסר הגיון".

סודהסטרים נחשבת לאחת ההצלחות הישראליות הגדולות בשוק האמריקאי. החברה קיימת כבר 20 שנים אך הפריצה הגדולה שלה אירעה בהשקה מחדש ב-2010. מיזם אחר של החברה מהשנה האחרונה עורר זעם דומה מכיוון חברות המשקאות האחרות לאחר שבמסגרתו נבנו מיצגים עם אלפי פחיות ובקבוקים משומשים של קוקה קולה בכדי להעביר את אחד המסרים של החברה: קניית בקבוקים ופחיות שתייה מזהם את כדור הארץ ועדיף להכין סודה בבית.

לכתבה בדהמרקר


כתבות קשורות:
חסר טעם: קוקה קולה נגד הפחתת צריכת הבקבוקים
איים גדולים של פסולת פלסטיק מזהמים את האוקיאנוסים
ארדן: "אין עתיד לחברות המים המינרליים"
חיים בוהן יורד מהמסך: הסיפור המלא מאחורי מלחמת הקמפיינים

Comments