מנכ"ל חדש לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

נשלח 7 ביוני 2014, 10:05 על ידי Sustainability Org   [ עודכן 7 ביוני 2014, 10:06 ]
מרדכי בהירי-דואני ייכנס לתפקיד מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, לאחר שכיהן בעבר כמנכ"ל עיריית יהוד-מונוסון
ynet, 1/6/2014

מרדכי בהירי-דואני ימונה לתפקיד מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים לארבע השנים הקרובות, כך הודיע היום שר התחבורה, ישראל כץ, אשר אישר את המינוי בהתאם להמלצת ועדת איתור. בהודעה לכלי התקשורת הובהר כי בהירי-דואני גבר על שני מועמדים סופיים נוספים, שנבחנו מתוך רשימה של כ-70 מתמודדים על-ידי ועדה בראשות יו"ר הרשות ד"ר יעקב שיינין. בהירי-דואני כיהן בעבר כמנכ"ל עיריית יהוד-מונוסון. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ומוסמך כרואה חשבון. את המינויו צריכה עדיין לאשר הוועדה לבדיקת מינויים בראשות השופט שלום ברנר.

מרדכי בהירי-דואני, בקרוב מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות

ד"ר יעקב שיינין הסביר ל-ynet כי הבחירה בהירי-דואני, אשר אינו מביא עמו ניסיון מעשי יוצא דופן בתחום הבטיחות בדרכים, אינה בעייתית. "אנחנו צריכים ברשות מנכ"ל אשר יבצע מדיניות, מנהל בעל יכולת ביצוע יוצאת דופן, ולא מומחה לבטיחות בדרכים. כאלה יש לנו די והותר ברשות. יש לרשות כרגע תכנית, יעדים, תקציב ומטלות שאושרו כולם על-ידי שר התחבורה. לכן חיפשנו מנהל מוכשר שיודע לדחוף דברים".


לדברי שיינין, "עם מינוי מנכ"ל חדש יוצאת היום הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים לדרך חדשה. יש לנו תוכנית לאומית רב שנתית עם יעדים ברורים שאושרו על ידי המועצה ושר התחבורה, קיבלו הסכמה לאומית של ראש הממשלה ושותפות אסטרטגית עם משטרת ישראל. אנו רואים בכך פוטנציאל והזדמנות גדולה להיות אפקטיביים במשימתנו להפחתת תאונות הדרכים".

לכתבה באתר ynet

כתבות קשורות:


Comments