מנכ"ל חדש למע"צ: שי ברס, מנכ"ל נתיבי איילון

פורסם: 31 באוג׳ 2010, 7:54 על ידי: Sustainability Org   [ עודכן 6 ביולי 2013, 12:33 ]

ברס גבר על עשרות בכירים שהגישו מועמדותם לוועדת האיתור. הוא צפוי להחליף את אלכס ויז'ניצר, שמסיים כהונה בת 7 שנים

עידו אפרתי | 31/8/2010 17:25
ברס.
ברס. "מודע לגודל האחריות" יח''צ
שי ברס, המשמש כמנכ"ל חברת נתיב איילון, מונה לתפקיד מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים (מע"צ) וצפוי להחליף את המנכ"ל הנוכחי, אלכס ויז'ניצר, שמסיים כהונה בת 7 שנים.

ברס, (61), הגיע לחברת נתיבי איילון לפני כשבע שנים ובחמש השנים האחרונות הוא מכהן כמנכ"ל החברה. קודם לכן מילא תפקידים ניהוליים אחרים בחברה ובמגזר הפרטי. הוא בוגר תואר ראשון  באדריכלות ותכנון ערים מהטכניון בחיפה, ובעל תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן.

ברס התמודד מול עשרות שהציגו מועמדותם לוועדת האיתור, בהם גם יצחק זוכמן, סמנכ"ל בכיר לתשתיות ולפיתוח במשרד התחבורה, שנחשב למועמד המוביל. דירקטוריון החברה שיבח את עבודתה המקצועית והמאומצת של ועדת האיתור, שעם חבריה נמנו - היו"ר מיכה גולדמן, עו"ד ברוריה לקנר, ריקי קראוס ועו"ד סעיד סמור, אשר שקדו על הליך האיתור בשבועות האחרונים.

יו"ר החברה הלאומית לדרכים, מיכה גולדמן, אמר בתגובה: "מלאכתם של חברי הוועדה הייתה קשה ומורכבת, זאת בשל הצורך לבחור מבין רשימה ארוכה של מועמדים ראויים, מוכשרים ובעלי ניסיון עשיר בתחומם. אין לי ספק כי מועמדים אלה יוסיפו להשפיע ולתרום לשגשוגה של החברה הלאומית לדרכים ובכך גם לרווחתם של אזרחי המדינה".

"אני נרגש ומודה לדירקטוריון החברה הלאומית לדרכים על ההזדמנות שניתנה לי. אני מודע לגודל האחריות המוטלת על כתפי", אמר ברס.

המנכ"ל היוצא של החברה הלאומית לדרכים איחל לברס הצלחה בתפקיד. "אופן בחירת המנכ"ל החדש מעוררת כבוד והערכה ומוכיחה שוב כי החברה מבצעת תהליכים הנדסיים כמו גם תהליכים פרסונליים במקצועיות רבה". ויז'ניצר הוסיף ואמר: "אני מאחל לשי ברס הצלחה רבה ומתחייב להעביר לרשותו את כל הידע והניסיון שצברתי במהלך שנות כהונתי כמנכ"ל החברה, על מנת להקל עליו את הדרך בניהולה של החברה".

לכתבה באתר nrg

כתבות קשורות:
Comments