שיתוף הפעולה החדש של שי אגסי: ג'נרל אלקטריק תממן את מצברי המכוניות החשמליות

פורסם: 23 בספט׳ 2010, 1:44 על ידי: Sustainability Org
22.9.2010 דניאל שמיל

ג'נרל אלקטריק (GE) הודיעה היום על שיתוף פעולה עם בטר פלייס בתחומי הטכנולוגיה והכספים. ג'נרל אלקטריק תסייע לבטר פלייס להשיג מימון ל-10 אלפים הסוללות הראשונות שישמשו מכוניות חשמליות בישראל ובדנמרק.

החברות סיכמו גם גם "נדידה" (Roaming) בין תחנות הטעינה השונות. עמודי הטעינה של ג'נרל אלקטריק המכונים WattStation יוכלו לשמש גם את לקוחות בטר פלייס ויפעלו לפי אותם תקנים. ג'נרל אלקטריק תצטרף גם לפיילוטים של מכוניות חשמליות אותן תתחיל בטר פלייס וביניהן אזור מפרץ סן פרנסיסקו, אונטריו שבקנדה והונולולו בהוואי, וכן תסייע להעלאת מודעות הצרכנים לאפשרות המעבר למכונית חשמלית.

"ג'נרל אלקטריק מקדמת בברכה את שיתוף הפעולה ומאמינה, כי השותפות עם בטר פלייס מדגימה כיצד חבירה של חברות קטנות וגדולות, מעצימה את כוחן בקידום פרישת תשתית טעינה לרכב חשמלי", אמרה בת' קומסטוק, סמנכ"ל בכירה ומנהלת השיווק העולמית בג'נרל אלקטריק.

שי אגסי, מייסד ונשיא בטר פלייס, אמר כי "שיתוף הפעולה שלנו עם ג'נרל אלקטריק הוא צעד נוסף משמעותי עבור החברה בבניית מערכת תומכת של חברות מובילות בשוק הבינלאומי ביניהן, רנו ו-HSBC שיוכלו לסייע לחברה לקדם את המודל שלה בזירה הבינלאומית".
 

Comments