ראש עיריית ניו יורק קורא לערים נוספות ללכת בעקבותיו בנושא שינויי האקלים

פורסם: 14 בנוב׳ 2010, 21:31 על ידי: Sustainability Org
לדברי מייקל בלומברג, ערים פולטות יותר מ-70% מגזי החממה "ועלינו להיות נועזים יותר, עלינו לשתף יותר פעולה ועלינו להיות נחושים יותר"
סוכנויות הידיעות 06.11.10, 13:16

ראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג קרא לערים להציב יעדים ברורים בהתמודדות עם שינויי האקלים ולמלא את "וואקום המנהיגות" האופף את הסוגיה.

 

"עלינו להיות נועזים יותר, עלינו לשתף יותר פעולה ועלינו להיות נחושים יותר", אמר היום בלומברג בפורום על ההתחממות הגלובלית בהונג קונג.

 

בלומברג הוא היו"ר החדש של קבוצת המנהיגות של ערים בנושאי אקלים C40, שבה ערים חולקות רעיונות וחוויות בנוגע להתמודדות עם שינויי האקלים. המדינות יפגשו בהמשך החודש בשיחות המאורגנות של האו"ם בקנקון שבמקסיקו כדי לנסות ולהגיע להסכם על בלימת גזי החממה לאחר שהפסגה בקופנהגן בשנה שעברה כשלה.

"הערים שלנו ממחישות שאנו מוכנים להתמודד בנחישות עם שינויי האקלים", אמר בלומברג. "כראשי ערים אנו יודעים שאין לנו המותרות של דיון פשוט על שינוי מבלי לממש אותו".

 

ערים פולטות יותר מ-70% מגזי החממה, אמר בלומברג. על ערים לשתף פעולה בהתמודדות עם שינויי האקלים ולהגביר את אמינות פעולותיהן על ידי בדיקה של רמת עמידתן ביעדים ברורים, הוא אמר.

 

בלומברג הוא המייסד ובעל השליטה בבלומברג ניוז.


לכתבה בכלכליסט

Comments